LODFIBER 100M LC-LC Prostem Oklepnih 10G OM3 MM Obojestransko tiskanje svjetlovodni Kabel Patch Kabel

LODFIBER 100M LC-LC Prostem Oklepnih 10G OM3 MM Obojestransko tiskanje svjetlovodni Kabel Patch Kabel

SKU: l469

Nov izdelek

€98.45
Oznake: patch kabel 07 m, svjetlovodni patch kabel 10gb, kabel patch kabel 6 c, fiber om3, 100m vlaken, asus x453m, patch kabel, 100 kozarcev, patch kabel 10m, patch kabel 4m, vlaken na prostem.

100M LC-LC Prostem Oklepnih 10G OM3 MM Obojestransko tiskanje svjetlovodni Kabel Patch Kabel

100M LC-LC Prostem Oklepnih 10G OM3 Duplex Multimode Fiber Optic Cable Patch Kabel

Vsebuje: 1 kos

Tip konektorja: LC/UPC-LC/UPC

Oddaljenost: 100 Metrov

Usmeritev: Duplex(2 Pramenov)

Jedro Plohi Premer: 10 G OM3 Multimode 50/125

Jacketing: Zunanji Oklepnih ( primerni tudi za uporabo v Zaprtih prostorih), Črna Jacketing.

Priključki: Moški-Moški


  • Številka Modela: 100 M-LC-OM3-2Strands
  • Blagovna Znamka: LODFIBER
Www Sopikunela 2021-01-28 s.uper service, first order was misdelivered bij Postnl and sent back to seller. seller instantly offered a solution and I received the product fast and in perfect condition. working flawlessly and very happy 5/5
Bodite prvi, ki bo napisal recenzijo!

Podobni izdelki

Uspešnice